BK/GMT-15A
DigiKey raktári szám
283-2067-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK/GMT-15A
Leírás
FUSE INDICATING 15A 125VAC/60VDC
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15A 125VAC AC 60VDC DC biztosíték Visszajelző biztosíték Tartó szükséges
Kategória
Névleges DC feszültség
60VDC
Gyártó
Eaton - Bussmann Electrical Division
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
telekommunikáció
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Kijelző
Tanúsítvány
UR
Megszakítóképesség / névleges feszültség
300A AC, 450A DC
Biztosíték típusa
Visszajelző biztosíték
Tokozás
Riasztásjelző
Névleges áram (Amper)
15A
Méretek
0,688" H. x 0,127" Sz. x 0,810" M. (17,48mm x 3,23mm x 20,57mm)
Névleges AC feszültség
125VAC