3120-N321-P7T1-W01D-20A
DigiKey raktári szám
302-3120-N321-P7T1-W01D-20A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3120-N321-P7T1-W01D-20A
Leírás
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Termikus 20A 250 V AC 50 V DC Billenő panelre szerelhető
Kategória
Névleges áram (Amper)
20A
Gyártó
E-T-A
Névleges AC feszültség
250 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
50 V