1658-G41-02-P10-10A
DigiKey raktári szám
302-1274-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
1658-G41-02-P10-10A
Leírás
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 28VDC
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramköri megszakító Termikus 10A 240 V AC 28 V DC Visszaállítás megnyomással panelre szerelhető
Kategória
Névleges áram (Amper)
10A
Gyártó
E-T-A
Névleges AC feszültség
240 V
Sorozat
Névleges DC feszültség
28 V