TS20100F070S
TS20100F070S
How Many Poles do you need?
TS20100F070S
DigiKey raktári szám
EG4686TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
EG4686CT-ND - Vágott szalag (CT)
EG4686DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TS20100F070S
Leírás
SWITCH SNP ACT SPST-NO 0.1A 125V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapcsoló SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TS20100F070S modellek
Kategória
Működtető elem típusa
Kerek (tűdugattyú)
Gyártó
E-Switch
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Végződtetés módja
SMD (SMT) érintkező
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Működtetési erő
70gf
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási pozíció
0,130" (3,3mm)
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Holtjáték
0,008" (0,2mm)
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Mechanikai élettartam
3,000,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
100mA (AC/DC)
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Névleges AC feszültség
125 V
Alap típusszám
Névleges DC feszültség
48 V