TL6120DF160QG
TL6120DF160QG
What Switch do You Need?
TL6120DF160QG
DigiKey raktári szám
141-TL6120DF160QGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
141-TL6120DF160QGCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL6120DF160QG
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL6120DF160QG modellek
Kategória
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Gyrt.
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
7,40mm x 7,40mm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Működtetési erő
160gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,50mm
Működtető elem típusa
standard
Mechanikai élettartam
1,000,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
10,00mm