TL4115AF220Q
DigiKey raktári szám
141-TL4115AF220QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
141-TL4115AF220QCT-ND - Vágott szalag (CT)
141-TL4115AF220QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL4115AF220Q
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL4115AF220Q modellek
Kategória
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
2,60mm
Gyrt.
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Sorozat
Végződtetés módja
SMD (SMT) érintkező
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Külső méretek
4,50mm x 2,20mm
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nem megvilágított
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Működtetési erő
220gf
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,15mm