RRS20F1ABLKGRNNN1P
DigiKey raktári szám
141-RRS20F1ABLKGRNNN1P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RRS20F1ABLKGRNNN1P
Leírás
ROCKER, 20A, SPST, OFF-ON, QUICK
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Billenőkapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 16A (AC) 125 V panelre szerelhető, bepattintós
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RRS20F1ABLKGRNNN1P modellek
Kategória
Működtető elem/sapka színe
zöld
Gyrt.
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Sorozat
Megvilágítás típusa, színe
LED, zöld
Csomagolás
Doboz
Megvilágítási feszültség (üzemi)
125VAC
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,187" (4,7mm)
Rögzítés módja
panelre szerelhető, bepattintós
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Áramkör
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 20,00mm átmérő
Kapcsolási mód
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 55°C
Névleges áram (Amper)
Tanúsítvány
cURus, ENEC
Névleges AC feszültség
125 V