RB143C1100
DigiKey raktári szám
RB143C1100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB143C1100
Leírás
SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Billenőkapcsoló SPDT 15A (AC) 125 V panelre szerelhető, bepattintós
EDA / CAD modellek
RB143C1100 modellek
Kategória
Működtető elem típusa
konkáv (ívelt)
Gyrt.
Működtető elem/sapka színe
fekete
Sorozat
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 30,00mm x 11,00mm
Rögzítés módja
panelre szerelhető, bepattintós
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 65°C
Áramkör
Tanúsítvány
cULus
Kapcsolási mód
Elektromos élettartam
10,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
Alap típusszám
Névleges AC feszültség
125 V