RA11131123
RA11131123
Additional Requirements for Selecting a Switch
RA11131123
DigiKey raktári szám
EG5618-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RA11131123
Leírás
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Billenőkapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 10A (AC) 125 V panelre szerelhető, bepattintós
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RA11131123 modellek
Kategória
Működtető elem típusa
konkáv (ívelt)
Gyrt.
Működtető elem/sapka színe
fekete
Sorozat
Jelölés a működtető elemen
BE KI, függőleges
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Gyorscsatlakozó - 0,187" (4,7mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 19,40mm x 13,10mm
Rögzítés módja
panelre szerelhető, bepattintós
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 55°C
Áramkör
Tanúsítvány
cULus
Kapcsolási mód
Elektromos élettartam
10,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
Alap típusszám
Névleges AC feszültség
125 V