PV4F2H011-341
PV4F2H011-341
Additional Requirements for Selecting a Switch
PV4F2H011-341
DigiKey raktári szám
EG4716-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PV4F2H011-341
Leírás
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 24V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló DPDT vandálbiztos, megvilágított panelre szerelhető, Elülső
EDA / CAD modellek
PV4F2H011-341 modellek
Megvilágítás típusa, színe
LED, kék
Megvilágítási feszültség (üzemi)
2,8VDC
Végződtetés módja
Forraszanyag, Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 19,00mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 55°C
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Névleges áram (Amper)
2A (DC)
Névleges DC feszültség
24 V