PV4F2G011-341
PV4F2G011-341
Additional Requirements for Selecting a Switch
PV4F2G011-341
DigiKey raktári szám
EG4717-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PV4F2G011-341
Leírás
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 24V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló DPDT vandálbiztos, megvilágított panelre szerelhető, Elülső
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PV4F2G011-341 modellek
Kategória
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Gyrt.
Működtető elem/sapka színe
fekete
Sorozat
Megvilágítás típusa, színe
LED, kék
Csomagolás
Ömlesztve
Megvilágítási feszültség (üzemi)
2,8VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forraszanyag, Gyorscsatlakozó - 0,110" (2,8mm)
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Védettség
IP65 - porálló, vízálló
Típus
vandálbiztos, megvilágított
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 19,00mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 55°C
Kapcsolási mód
BE-BE
Mechanikai élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
2A (DC)
Elektromos élettartam
50,000 ciklus
Névleges DC feszültség
24 V