KAP1102VT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
CIT Relay and Switch
Raktáron: 0
Adatlap
Additional Requirements for Selecting a Switch
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
How Many Poles do you need?
How Does the Switch Attach to your Product
KAP1102VT
DigiKey raktári szám
KAP1102VT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KAP1102VT
Leírás
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 2 Pozíció Furatszerelt, derékszögű Zongora Működtető elem 25mA 24VDC
Kategória
Lemeztől mért magasság
0,402" (10,20mm)
Gyártó
E-Switch
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Sorozat
Végződtetés módja
Csomagolás
Csőtár
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Alkatrész státusza
Aktív
Mosható
Igen
Áramkör
SPST (egypólusú, egy áramkörös)
Tulajdonságok
Szalagtömítés
Pozíciók száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Névleges feszültség
24VDC
Hossz
0,261" (6,63mm)