KAP1102ET
DigiKey raktári szám
141-KAP1102ET-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KAP1102ET
Leírás
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DIP kapcsoló SPST (egypólusú, egy áramkörös) 2 Pozíció Furatszerelt Zongora Működtető elem 25mA 24VDC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
KAP1102ET modellek
Kategória
Érintkező bevonata
arany
Gyártó
E-Switch
Lemeztől mért magasság
0,402" (10,20mm)
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm), teljes
Áramkör
SPST (egypólusú, egy áramkörös)
Mosható
No
Pozíciók száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
25mA
Hossz
0,261" (6,63mm)
Névleges feszültség
24VDC