800AC2REDCAP
DigiKey raktári szám
800AC2REDCAP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
800AC2REDCAP
Leírás
CAP PUSHBUTTON ROUND RED
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kerek nyomógomb Kapcsolósapka piros Bepattanó illesztés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
800AC2REDCAP modellek
Kategória
Szín
piros
Gyártó
E-Switch
Megvilágítás
Nem megvilágított
Sorozat
Kapcsolódó alkatrészek
800A sorozat
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Bepattanó illesztés
Alkatrész státusza
Aktív
Méret
7,45mm átmérő x 3,50mm M.