200AWMDP2T4A1M61RE
DigiKey raktári szám
141-200AWMDP2T4A1M61RE-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
200AWMDP2T4A1M61RE
Leírás
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Váltókapcsoló DPDT Furatszerelt, derékszögű
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
200AWMDP2T4A1M61RE modellek
Kategória
Működtető elem típusa
Standard kerek
Gyrt.
Működtető elem hossza
10,41mm
Sorozat
Megvilágítás
Nem megvilágított
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Hüvely menete
Menet nélküli
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Áramkör
Tulajdonságok
epoxival lezárt csatlakozók
Kapcsolási mód
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Névleges áram (Amper)
0,4VA (AC/DC)
Működtető elem anyaga
sárgaréz, krómbevonatú
Névleges AC feszültség
20 V
Elektromos élettartam
50,000 ciklus
Névleges DC feszültség
20 V