DLC-D2.23AGW#1
DLC-D2.23AGW#1
DigiKey raktári szám
3190-DLC-D2.23AGW#1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLC-D2.23AGW#1
Leírás
2.23 INCH WHITE OLED MODULE
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem érintésvezérelt Grafikus LCD kijelző modul Közvetett OLED, monokróm I2C, SPI 2,23" (56,64mm) 128 x 32
Kategória
Érintőképernyő
Nem érintésvezérelt
Gyártó
DLC Display Co.,Ltd
Képernyőátló
2,23" (56,64mm)
Csomagolás
Tasak
Kijelző mérete
55,02mm Sz. x 13,10mm M.