MUS-1205-2N
DigiKey raktári szám
4369-MUS-1205-2N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MUS-1205-2N
Leírás
DC/DC CONVERTER INPUT: 12V OUTPU
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 400mA 10,8V - 13,2V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
400mA
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
2 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Csomagolás
Csőtár
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
87%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
10,8V
Tokozás
4-SIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
13,2V
Méretek
0,46" H. x 0,29" Sz. x 0,40" M. (11,7mm x 7,5mm x 10,2mm)