TBA-20B443A
DigiKey raktári szám
4761-TBA-20B443A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TBA-20B443A
Leírás
LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Egyfázisú EMC/EMI vonalszűrő 20 A 250VAC 50 ~ 60Hz Egy fokozatú sorkapocs
Kategória
Névleges AC feszültség
250V
Gyártó
DIT
Áram
20 A
Sorozat
Üzemi frekvencia
50 ~ 60Hz
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CQC, CSA, ENEC, SEMKO
Szűrő típusa
Egyfázisú
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Konfiguráció
Egy fokozatú
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Névleges DC feszültség
250V