EA EDIPTFT32-A
DigiKey raktári szám
1481-1121-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EA EDIPTFT32-A
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes I2C, RS-232, SPI 3,2" (81,28mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategória
Képernyőátló
3,2" (81,28mm)
Gyártó
Display Visions
Kijelző mérete
68,00mm Sz. x 52,00mm M.