P6SMBJ51A megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
82,4V bilincs 7,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMB)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DO-214AA, SMB
P6SMBJ51A
DigiKey raktári szám
4878-P6SMBJ51ATR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
P6SMBJ51A
Leírás
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
P6SMBJ51A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Csomagolás
Ömlesztve
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
51V
Tokozás
DO-214AA, SMB
Átütési feszültség (min.)
56,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
82,4V