P4SMAJ33CA | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | P4SMAJ33CA |
Leírás | TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 53,3V bilincs 7,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | P4SMAJ33CA modellek |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 7,5A |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 400W |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Hálózatvédelem No |
Alkatrész státusza Aktív | Felhasználás univerzális |
Típus Zener | Üzemi hőmérséklet -50°C ~ 150°C (TJ) |
Kétirányú csatornák 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ellenfeszültség (tip.) 33V | Tokozás DO-214AC, SMA |
Átütési feszültség (min.) 36,7V | Gyártói tokozás |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 53,3V |