P4SMAJ33CA
DigiKey raktári szám
4878-P4SMAJ33CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-P4SMAJ33CACT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-P4SMAJ33CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
P4SMAJ33CA
Leírás
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Részletes leírás
53,3V bilincs 7,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
P4SMAJ33CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Átütési feszültség (min.)
36,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53,3V