P4SMAJ20CA-AQ
DigiKey raktári szám
4878-P4SMAJ20CA-AQTR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
P4SMAJ20CA-AQ
Leírás
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AC
Részletes leírás
32,4V bilincs 12,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
P4SMAJ20CA-AQ modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
12,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
20V
Átütési feszültség (min.)
22,2V
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
32,4V