P4SMAJ170CA
DigiKey raktári szám
4878-P4SMAJ170CATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-P4SMAJ170CACT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-P4SMAJ170CADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
P4SMAJ170CA
Leírás
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AC
Részletes leírás
275V bilincs 1,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
P4SMAJ170CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
1,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
170V
Átütési feszültség (min.)
189V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
275V