P4SMAJ14A
DigiKey raktári szám
4878-P4SMAJ14ATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-P4SMAJ14ACT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-P4SMAJ14ADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
P4SMAJ14A
Leírás
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AC
Részletes leírás
23,2V bilincs 17,2A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
P4SMAJ14A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
17,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
14V
Átütési feszültség (min.)
15,6V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
23,2V