P4SMAJ13CA
DigiKey raktári szám
4878-P4SMAJ13CATR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
P4SMAJ13CA
Leírás
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
21,5V bilincs 18,6A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
P4SMAJ13CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
18,6A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Ömlesztve
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
13V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
14,4V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
21,5V