MM3Z6V2-AQ megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Diotec Semiconductor
Raktáron: 0
Adatlap
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Panjit International Inc.
Zener dióda 6.2 V 300 mW ±5% Felületszerelt SOD-323F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MM3Z6V2-AQ
DigiKey raktári szám
4878-MM3Z6V2-AQTR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z6V2-AQ
Leírás
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOD323F
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MM3Z6V2-AQ modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 3 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 10 mA
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±5%
Max. teljesítmény
300 mW
Tokozás
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms