MM3BZ18GW
DigiKey raktári szám
4878-MM3BZ18GWTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-MM3BZ18GWCT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-MM3BZ18GWDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3BZ18GW
Leírás
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 200 mW ±10% Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM3BZ18GW modellek
Kategória
Max. teljesítmény
200 mW
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 13 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±10%