DI78L18ZAB
DigiKey raktári szám
4878-DI78L18ZABCT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-DI78L18ZABTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DI78L18ZAB
Leírás
IC REG LINEAR 18V 100MA TO92
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DI78L18ZAB modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
1,7V / 40mA
Gyrt.
Kimeneti áram
Sorozat
Nyugalmi áram (Iq)
6.5 mA
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
PSRR
38dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Furatszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Bemeneti feszültség (max.)
40V
Gyártói tokozás
TO-92
Kimeneti feszültség (min.)
18V