DI62063.3S1
DigiKey raktári szám
4878-DI62063.3S1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-DI62063.3S1CT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-DI62063.3S1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DI62063.3S1
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DI62063.3S1 modellek
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyrt.
Dropout feszültség (max.)
0,68V / 100mA
Sorozat
Kimeneti áram
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
áramkorlát
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TJ)
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Bemeneti feszültség (max.)
7V