DI100N10PQ-AQ
DigiKey raktári szám
4878-DI100N10PQ-AQTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-DI100N10PQ-AQCT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-DI100N10PQ-AQDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DI100N10PQ-AQ
Leírás
MOSFET N-CH 100V 80A 8-POWERTDFN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 80A (Tc) 50W (Ta) Felületszerelt 8-QFN (5x6)
EDA / CAD modellek
DI100N10PQ-AQ modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
64 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3400 pF @ 30 V
Teljesítményveszteség (max.)
50W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
4,5V, 10V
Rds On (max.) / Id, Ugs
5mohm / 30A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA