DI100N04PQ-AQ
DigiKey raktári szám
4878-DI100N04PQ-AQTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-DI100N04PQ-AQCT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-DI100N04PQ-AQDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DI100N04PQ-AQ
Leírás
MOSFET N-CH 40V 100A 8-POWERTDFN
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 40 V 100A (Tc) 83W (Ta) Felületszerelt 8-QFN (5x6)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DI100N04PQ-AQ modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
64 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4766 pF @ 20 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
83W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Gyártói tokozás
8-QFN (5x6)
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,1mohm / 50A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
2,4V / 250µA