DI018C03PT
DigiKey raktári szám
4878-DI018C03PTTR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DI018C03PT
Leírás
MOSFET N/P-CH 30V 27A 8QFN
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 30V 27A (Tc), 18A (Tc) 10,8W (Tc) Felületszerelt 8-QFN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DI018C03PT modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 250µA
Gyártó
Diotec Semiconductor
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
12nC / 4,5V, 20nC / 10V
Csomagolás
Ömlesztve
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1122pF / 15V, 1150pF / 20V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
10,8W (Tc)
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfiguráció
N és P csatornás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
30V
Tokozás
8-VDFN
Drain áram (Id) 25°C-on
27A (Tc), 18A (Tc)
Gyártói tokozás
8-QFN (3x3)
Rds On (max.) / Id, Ugs
9,3mohm / 15A, 10V, 30,1mohm / 10A, 10V