BZX84B39
DigiKey raktári szám
4878-BZX84B39TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-BZX84B39CT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-BZX84B39DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B39
Leírás
DIODE ZENER 39V 300MW SOT-23-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 39 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84B39 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
130 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 27.3 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
300 mW