BZX84B39 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BZX84B39 |
Leírás | DIODE ZENER 39V 300MW SOT-23-3 |
Gyártói standard átfutási idő | 6 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Zener dióda 39 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BZX84B39 modellek |
Kategória | Max. impedancia (Zzt) 130 Ohms |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 50 nA @ 27.3 V |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Névleges Zener-feszültség (Uz) | Tokozás |
Tűrés ±2% | Gyártói tokozás SOT-23-3 (TO-236) |
Max. teljesítmény 300 mW |