BZW06-94B
DigiKey raktári szám
4878-BZW06-94BCT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-BZW06-94BTB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZW06-94B
Leírás
TVS DIODE 94VWM 152VC DO204AC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
152V bilincs 3,9A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-204AC (DO-15)
EDA / CAD modellek
BZW06-94B modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,9A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Ömlesztve
Alkatrész státusza
Aktív
Zener
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 175°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
94V
Tokozás
DO-204AC, DO-15, axiális
Átütési feszültség (min.)
105V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
152V