BZW06-188
DigiKey raktári szám
4878-BZW06-188CT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-BZW06-188TB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZW06-188
Leírás
TVS DIODE 188VWM 301VC DO204AC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
301V bilincs 2A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-204AC (DO-15)
EDA / CAD modellek
BZW06-188 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Ömlesztve
Alkatrész státusza
Aktív
Zener
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 175°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
188V
Tokozás
DO-204AC, DO-15, axiális
Átütési feszültség (min.)
209V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
301V