BZW04-256
DigiKey raktári szám
4878-BZW04-256TB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZW04-256
Leírás
TVS DIODE 256VWM 414VC DO204AC
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
414V bilincs 1,1A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-204AC (DO-15)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZW04-256 modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
1,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Ömlesztve
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 175°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
256V
Tokozás
DO-204AC, DO-15, axiális
Átütési feszültség (min.)
285V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
414V