ZXT11N15DFTA elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Diodes Incorporated
Raktáron: 2 273
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 15 088
Adatlap
Similar
onsemi
Bipoláris (BJT) tranzisztor NPN 15 V 3 A 145MHz 625 mW Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ZXT11N15DFTA
DigiKey raktári szám
31-ZXT11N15DFTATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZXT11N15DFTA
Leírás
TRANS NPN 15V 3A SOT-23-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
300 / 200mA, 2V
Gyrt.
Max. teljesítmény
625 mW
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tranzitfrekvencia
145MHz
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
3 A
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
15 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
150mV / 150mA, 3A