ZLLS400QTA
DigiKey raktári szám
ZLLS400QTADITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ZLLS400QTADICT-ND - Vágott szalag (CT)
ZLLS400QTADIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZLLS400QTA
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 520MA SOD323
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 520mA Felületszerelt SOD-323
Kategória
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 30 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
15pF / 30V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
520mA
Gyártói tokozás
SOD-323
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
500 mV @ 400 mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)