SMBJ17CA-13-F
DigiKey raktári szám
SMBJ17CA-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMBJ17CA-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMBJ17CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ17CA-13-F
Leírás
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27,6V bilincs 21,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMB
EDA / CAD modellek
SMBJ17CA-13-F modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
21,7A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
17V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
18,9V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
27,6V