SMBJ10A-13-F
DigiKey raktári szám
SMBJ10A-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMBJ10A-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMBJ10A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ10A-13-F
Leírás
TVS DIODE 10VWM 17VC SMB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
17V bilincs 35,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMBJ10A-13-F modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
35,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AA, SMB
Ellenfeszültség (tip.)
10V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
11,1V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
17V