SMAJ6.5A-13-F
DigiKey raktári szám
SMAJ6.5A-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ6.5A-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ6.5A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ6.5A-13-F
Leírás
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMA
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11,2V bilincs 35,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMA
EDA / CAD modellek
SMAJ6.5A-13-F modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
35,7A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
6,5V
Átütési feszültség (min.)
7,22V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
11,2V