SMAJ22AQ-13-F
DigiKey raktári szám
SMAJ22AQ-13-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ22AQ-13-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ22AQ-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ22AQ-13-F
Leírás
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
35,5V bilincs 11,2A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMA
Kategória
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
22V
Átütési feszültség (min.)
24,4V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
35,5V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
11,2A