SMAJ17A-13-F
DigiKey raktári szám
SMAJ17A-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ17A-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ17A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ17A-13-F
Leírás
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMA
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27,6V bilincs 14,5A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ17A-13-F modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
14,5A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
17V
Átütési feszültség (min.)
18,9V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
27,6V