SMAJ12AQ-13-F
DigiKey raktári szám
31-SMAJ12AQ-13-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SMAJ12AQ-13-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SMAJ12AQ-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ12AQ-13-F
Leírás
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMA
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19,9V bilincs 20,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMA
Kategória
Teljesítmény elosztás
400W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
13,3V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
19,9V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
20,1A