SMA6J48AQ-13
DigiKey raktári szám
31-SMA6J48AQ-13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMA6J48AQ-13
Leírás
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMA
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
77,4V bilincs 7,7A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMA
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,7A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Egyirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
48V
Átütési feszültség (min.)
53,3V
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
77,4V