SDM2U30CSP-7
DigiKey raktári szám
SDM2U30CSP-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SDM2U30CSP-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SDM2U30CSP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM2U30CSP-7
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 2A X3WLB16082
Részletes leírás
dióda 30 V 2A Felületszerelt X3-WLB1608-2
EDA / CAD modellek
SDM2U30CSP-7 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
150 µA @ 30 V
Kapacitás / Ur, F
110pF / 4V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
480 mV @ 2 A