SDM2100S1F-7
DigiKey raktári szám
31-SDM2100S1F-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-SDM2100S1F-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-SDM2100S1F-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM2100S1F-7
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 2A Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
150 nA @ 100 V
Kapacitás / Ur, F
42pF / 4V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SOD-123F
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
830 mV @ 2 A