SDM02U30CSP-7
DigiKey raktári szám
SDM02U30CSP-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SDM02U30CSP-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SDM02U30CSP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM02U30CSP-7
Leírás
DIODE SCHOT 30V 200MA X3WLB06032
Részletes leírás
dióda 30 V 200mA Felületszerelt X3-WLB0603-2
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 30 V
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
9pF / 5V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Gyártói tokozás
X3-WLB0603-2
Vezetési áram (Io)
200mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
500 mV @ 200 mA